Håndballsamling

 

Jeanette Nilsen, Bendik Nerg og Daniel Birkelund samler håndballballtalenter født i 1997 i Skien fritidspark fra 13. - 16. august.

Fra mandag til torsdag skal håndballtalentene fra hele landet trene, bo, spise og hygge seg i Skien fritidspark.Vi ønsker alle velkommen til en god samling i Skien fritidspark.

Program for samlingen:Mandag 13. august
 14.00 Oppmøte og lunsj, Skien Fritidspark
 15.15 Foredrag
 16.30-19.00 Trening i Skien Fritidspark
 19.30 MiddagTirsdag 14. august
 07.30 Frokost
 08.30-11.30 Trening i Skien Fritidspark
 12.00 Lunsj
 15.30 Lett måltid
 17.00-19.00 Trening i Skien Fritidspark
 20.00 Middag
 Individuelle samtalerOnsdag 15. august
 7.30 Frokost
 08.30-11.30 Trening i Skien Fritidspark
 12.00 Lunsj
 15.30 Lett måltid
 17.00-19.30 Trening i Skien Fritidspark
 20.00 Middag
 Individuelle samtalerTorsdag 16. august
 08.00 Frokost
 Individuelle samtaler
 09.00-12.00 Trening i Skien Fritidspark
 13.00 Lunsj
 13.30-1430 Individuelle samtaler
 14.30 Felles avslutning
 15.00 HjemreiseNorges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Fornavn Etternavn Klubb
Maria Sangesland AK 28
Trine S. Hammersmark AK 28
Emma Tabakovic Grane
Kristine Oftedal FGI
Sara Aarsvold Svarstad Austrått
Lisa E. Stranden Tastavarden
Amalie Frøland Austrått
Helene Fauskanger Askøy
Kristina Vågset Olsen Fyllingen
Kjerstin Boge Solås Dale
Vilde Nord Fana
Stine Haugstvedt Gneist
Anny Eikefet Nordre Fjell
Tina Abdulla Kvinnherad
Marianne Hekkilæ Vadsø TF
Hanne Bellika Bossekop
Johanne Lian Bossekop
Ida Fikseth Fossem Ankesen HK
Frida M. Rønning Harstad HK
Emilie H. Solvang Tromsø HK
Martine Pedersen Harstad HK
Silje Johannesen Birkebeineren
Maren Tollefsen Runar
Aurora Sæthereng Gundersen Tønsbergs Turn
Hedda Røhne Hønefoss
Mariel Olsen RHH
Maja Sandberg RHH
Oda Olsen Kragerø
Ingrid Alver Hovsbakken Byåsen
Vilde Nerås Molde
Stine Broholm Sæther Klæbu
Mona Obaidli Molde
Mari Thorsen Levanger
Hanne A. Tangen Molde
Sanne Vold Johnsen Utleira
Hanne Rudjord Storhamar
Katharina Ugland LFH 09
Maja Sklet Johansen LFH 09
Thea J. Hogness Gjøvik HK
Anne Thea Wold Grue
Zandra Krav Grue
Sara Rognlid Gran HK
Helene G. Fauske Haslum IL
Guro Breistøl Bækkelaget
Frida Rønning Oppsal IF
Hanna S. Reknes Sarpsborg
Katarina B. Berens Haslum IL
Rikke Bøttger Oppsal IF
Mathilde Toft Skedsmo HK

Reserver:

   
Birgitte Gundersen Austrått
Inger Elisabeth Omdal Vindbjart
Margrethe Opsal Ødegård IK Våg
Sabrina Abaz Sotra
Celine Solstad Gneist
Mariell Cooper Tertnes
Vera Nordeidet Bossekop
Helene Seljeås Junkeren
Anette Sundfær Junkeren
Amalie Horne Ankenes HK
Ida G. Alexandersson Glassverket
Guro Handeland Teie
Freshta Ahmadi Kolstad
Eline Måløy Kristiansund
Maria Haugen Flå
Sanne Bjørsvik Molde
Erle Rusten Otta
Johanna Myhrstuen Gran HK
Mina Cornelia V. Hovland LFH 09
Kristin Halvorsen Oppsal IF
Eira Aune Skedsmo HK
Silje Brønn Kråkerøy
Frida Ånensen Haslum IL

Gutter:

Fornavn Etternavn Klubb
Kristoffer Gjerde Sola
Emil Iden SIF
Per Kristian Moi Nærbø
Kaj Sindre Steinbru Nærbø
Jan Olav Rosten Otra
Kristian Nordvik Thyssen RIL
Erlend Segberg AK 28
Sander Engevik Stord
Fabian Aam Kjøkkelvik
Håkon Strandenes Stord
Kristian Rønnestad Eid/Haugen
Henrik Gjerde Hauso Gneist
Mathias Grindheim Olsen Kjøkkelvik
Preben Lie Fyllingen
Martin T. Pettersen Ankenes HK
Jakob Bjerrang Bossekop
Mats Dimitri Jensen Gravdal
Martin Bolle Leknes
Martin Mikalsen Nordreisa
Marco Dagsvold Harstad HK
Nikolai Vian Johansen Leknes
Truls Reiersen Falk
Sindre Aho Runar
Julian Kristoffersen Falk
Tormod Hauane Falk
Lars Roll-Matthiesen Halsen
William Vangen Konnerud
Lasse Larsen Thorsbye Konnerud
Samuel Storleer CSK
Daniel Evjen CSK
Erlend Dahl Reitan Klæbu
Espen Rasmus Molde
Jonas B. Larsson Molde
Thomas Følstad Melting Tiller
Marcus Vikan Hansen CSK
Odne Evensen Hagen Gausdal
Eskil Englund Berge LFH 09
Andreas Kårli Elverum Håndball
Christoffer Børresen Elverum Håndball
Daniel Hagen Mathisen Eidskog
Anders Simengård Våler HK
Andreas Kulstad Hagelund Nordbygda
Magnus Abelvik Rød Bækkelaget
Mathias Berg Gjerstrøm Bækkelaget
Kristoffer I. Johannesen Ski IL
Simen Sagli Haslum IL
Jonas S. Tjernshaugen Ski IL
Andreas Alm Ski IL
Thomas Thue Haslum IL

Reserver:

   
Lars Sigve Hamre Sandnes
Fredrik Lervik RIL
Jonas Eide Gneist
Kristian Vinsjevik Stord
Sindre Totland Stord
Laurits Johansen Blest
Kenneth Adolfsen SIK
Rudi Fossen Holdal Gravdal
Magnus Fredriksen Konnerud
Magnus Wibestad Konnerud
Silas Aune Klæbu
Lars Berg Sandessjøen
Marius Otterstad Skogn
Sindre L. Westrum Elverum Håndball
Markus Pedersen Raufoss
Joakim Kaulum LFH 09
Amar Hamzic Oppsal IF
Jens O.F. Michelsen Bækkelaget
Herman Brønlund Langhus IL
Patrick Paulsboe Sarpsborg IL

Ledelse:
 Sentrale landslagstrenere LK 96: Bendik Berg og Jeanette Nilsen
 Sentrale landslagstrener LM 96: Daniel Birkelund
 Regionale trenere fra alle regioner

Share |

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.