Håndballsamling for 96-landslag

 

Første håndballsamling for 96-landslag jenter og gutter.

  • Første samling for 96-landslag Jenter

Bendik Berg og Jeanette Nilsen har treneransvar når Jentelandslaget, LK96 med spillere født i 1996 og 1997, skal ha sin aller første sentrale samling i Skien fra 16.- 22. januar. Norges Håndballforbund har tatt ut disse spillerne til samlingen:

Spillerne er delt i nn i to grupper der første gruppe skal være samlet fra 16.- 19. januar, og den andre gruppa fra 19.-22. januar:

  Navn Klubb Født
Gruppe 1 (16. - 19. januar):      
  Sofie Mauseth Elveos Storhamar IL 02.07.1996
  Maria Hjertner Charlottenlund SPKL 03.07.1996
  Mathilde Tømmerås Rapp SPKL 18.07.1996
  Julie Nygård Rørvik IL 30.08.1996
  Moa Høgdahl Strindheim IL 14.03.1996
  Vilde Karoline Nord Fana IL 20.02.1997
  Emile Hovden Fana IL 05.04.1996
  Anna Bjørke Kallestad Os TF 23.05.1996
  Ida Sofie Vågset Olsen Fyllingen Håndball 22.02.1996
  Trine Nilsen Flint IL 08.01.1996
  Pernille Tandberg Gran Flint IL 20.09.1996
  Lene Hansen Svolvær IL 17.03.1996
  Eliane Huygens Olsen Junkeren IK 11.02.1996
  Rikke Skindlo Trauma IF 10.07.1997
  Kristine Oftedal Forus & Gausel IF 21.03.1997
  Rikke Birkrem Krane Just IL 03.08.1996
  Benedicte Jäck Larsen Fjellhammer IL 17.12.1996
  Celina Pedersen Sarpsborg IL 03.05.1996
  Amanda Arnesen Skogstrand IL 03.05.1996
  Eline Ødegård Tindlund IF 24.10.1996
Gruppe 2 (fra 19. - 22. januar):      
  Helene Gigstad Fauske Haslum IL 31.01.1997
  Anna L.Solberg Slitu IF 09.03.1996
  Eli Raasok Trøgstad – 97 HK 21.11.1996
  Trine S.Hammersmark AK 28 28.06.1997
  Ida Gabrielsen Randesund IL 01.04.1996
  Vilde Nordlid AK 28 29.06.1996
  Ingrid Hagerup Kildalsen Bravo HK 31.10.1996
  Hanne Bellika Bossekop UL 04.06.1997
  Cathrine Elise  Lysberg Flint IL 28.04.1996
  Stine Eilertsen Junkeren IK 06.01.1996
  Katharina Aho Runar IL 19.03.1996
  Eline Jarlsrud Rikartsen Røyken og Hurum HK 21.01.1996
  Nejira Skrbo Åsane Håndball 28.02.1996
  Stine Haugstvedt Gneist IL 24.04.1997
  Vilde Brattabø Os TF 07.03.1996
  Kristi Madsen Fana IL 24.01.1996
  Aurora Gravanes Vasseljen Strindheim IL 30.03.1996
  Randi Midtlyng Lundamo IL 25.01.1996
  Fiona K. Gerson Kongsvinger HB 21.09.1996
  Cecilie Jamtfall Byåsen IL 09.04.1996
  Ida Marie N. Hernes Byåsen IL 24.01.1995
Reserver for begge gruppene:     
  Julie Martinsen Fjellhammer IL 11.10.1996
  Anne C. Benestad Rosenvold AK 28 16.02.1996
  Elisabeth BenestadRosenvold AK 28 16.02.1996
  Elise Bolstad Røyken og Hurum HK 06.02.1996
  Live Solheimdal Molde HK 23.09.1996
  Marit Claussen Ranheim IL 25.06.1996
  Tina Sture Åsane Håndball 29.08.1996
  Vilde Andersen Vinje Bamble IF 15.11.1996
  Martine Ramberg Tindlund IF 22.04.1996
  Tuva Thoresen Bravo HK 29.06.1996
Ledelse:    
  Bendik Berg Trener  
  Jeanette Nilsen Trener  
  Kari Kristensen Fysioterapeut 19 – 22.01
  Jørgen Huseby Fysioterapeut 16 – 19.01
  Tom Morten Svendssen Trenerressurs  
  Bente Brenden Målvaktsressurs 3 dager

Oppmøte gruppe 1:
Mandag 16.01:
12.00 Skien Sportell, Skien Fritidspark, Skien

Oppmøte gruppe 2:
Torsdag 19.01:
13.00 Skien Sportell, Skien Fritidspark, Skien

Innkvartering:
16 – 22.01: Skien Sportell
Moflatveien 59
3733 Skien

  • Første samling for 96-landslag Gutter

Daniel Birkelund og Mika Nurmi  har ansvaret for vårt yngste landslag på guttesiden; LM96, med spillere født 1996-97. Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til den aller første sentrale landslagssamlingen for denne aldersgruppen i Skien fra 16 – 22 januar 2012:

Kandidatene samles i to grupper, der gruppe 1 samles fra 16.-19. januar, mens gruppe 2 samles fra 19. - 22. januar:

  Navn Klubb Født
GRUPPE 1 (16. - 19. januar)    
  Kevin Maagerø Gulliksen Oppsal IF 09.11.1996
  Gard Rosenlund Stølen HK Herulf Moss 31.01.1996
  Mathias Berg Gjestrøm Bækkelagets SK 30.06.1997
  Simen Nicolai Schønningsen Fjellhammer IL 21.02.1996
  Jonas Ørbog Ødegård Våler HK 23.01.1996
  Andres Jensvoll Øyer-Tretten IF 04.11.1996
  Robin Solheim Toten HK 14.05.1996
  Espen Stene Parken Alta IF 08.03.1996
  Jan Magne Mathiesen Bossekop UL 25.01.1996
  Håkon André Pettersen Lødingen IL 06.02.1996
  Fredrik Aamot Langeid Runar IL 12.05.1996
  Tobias Skuggedal Hansen Sandefjord TIF 03.07.1996
  Julian Kristoffersen Falk SPKL 10.05.1996
  Jørgen Tveit Espeland Herkules Håndball 25.02.1996
  Eirik Køpp AK 28 10.01.1996
  Eirik Hiim Torjusen Viking HK 04.02.1996
  Preben Lie Fyllingen Håndball 10.02.1997
  Robin Aase Bjerknes Årstad IL 24.12.1996
  André Ellingsen Årstad IL 15.07.1996
  Henrik Seim Frotvedt Gneist IL 20.01.1997
  Øyvind Bårdstu Strindheim IL 21.01.1996
  Marius Engen Freidig SPKL 29.01.1996
       
       
GRUPPE 2 (19. -  22. januar)    
  Jonas Strøm Tjernshaugen Ski IL 24.06.1997
  Sindre Haugen HK Herulf Moss 12.01.1996
  Petter Ø. Knutsen Gneist IL 21.05.1997
  Philip Brevig Ørner Fana IL 19.09.1997
  André Ellertsen Sola HK 23.11.1996
  Kristian Thyssen Randesund IL 09.03.1997
  Stian Michaelsen AK 28 03.03.1996
  Sindre André Aho Runar IL 20.07.1997
  Markus Strømseth Haslum IL 04.09.1996
  Magnus Abelvik Røed Bækkelagets SK 07.07.1997
  Fredrik Skjevdal Myrvoll Fjellhammer IL 29.01.1996
  Jørgen Jansrud Kongsvinger HB 23.07.1996
  Espen Klaveness Elverum HB 04.01.1996
  Njål Christensen Nøtterøy IF 04.02.1996
  Emrah Mustedanagic Falk SPKL 03.05.1996
  Hermann Gjekstad Sandefjord TIF 18.09.1996
  Erlend Salmon Notodden HL 05.03.1996
  Kjetil Skarstein-Hatlen Fyllingen Håndball 25.01.1996
  Simen Andreas Johannessen Årstad IL 05.11.1996
  Asgeir Olsen Ørland Ballklubb 21.06.1996
  Sean Patrick Kelly Skogn IL 23.01.1996
       
RESERVER    
  Aksel Horgen Siggerud IL 29.05.1996
  Mathias Pedersen Myhrer Toten HK 24.02.1996
  Isak Wisth Løvold Bodø HK 16.04.1996
  Christian Hoffstad Sandefjord TIF 06.03.1996
  Simen Byklum Randesund IL 04.03.1996
  Erlend Ulvestad Gloppen HK 29.04.1996
  Martin Tangvik Charlottenlund SPKL 27.02.1996
  Philip Baltzersen Holm Strindheim IL 10.07.1996
  Markus Holt Stjørdals-Blink IL 22.05.1996
  Samuel Storleer Charlottenlund SPKL 20.04.1997
Ledelse:      
  Daniel Birkelund Trener  
  Mika Nurmi Trener  
  Marthe Fagerheim Fysioterapeut (16-20)  
  Lene Rennemo Fysioterapeut (18–22)

Oppmøte gruppe 1:
Mandag 16.01:
12.00 Skien Sportell, Skien Fritidspark, Skien

Oppmøte gruppe 2:
Torsdag 19.01:
13.00 Skien Sportell, Skien Fritidspark, Skien

Innkvartering:
16 – 22.01: Skien Sportell
Moflatveien 59
3733 Skien

Share |

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.