Lag og forbund

 

Det er mange lag og foreninger som trener her i Skien fritidspark - året rundt. Både lag og forbund har arrangement i Skien fritidspark. Her er noen av våre samarbeidspartnere innen idretten:

  

Daglig leder: Marius Nordli

Tlf: 94868183

Pb 271 Sentrum, 3701 Skien

Leder: Robert Kristiansen

Tlf: 950 07 180

E-post: Robert.Kristiansen@nav.no

Leder: Roar Olsen

Tlf: 905 64 485

E-post: roolse@equinor.com

Leder: Syver Amundsen

Tlf: 905 47 856

E-post: sy_ver@hotmail.com

Terje Bakke (hovedtrener)

Tlf. 98 20 72 95

E-post: terje.bakke@no.ey.com

Leder: Terje Christiansen

Tlf: 977 61 797

E-post: te-chri@online.no

Sportslig leder: Åse May Vinjevold

Tlf: 992 37 704

E-post: ase.may.vinjevold@gmail.com

Leder: Andre Martini

Tlf: 47796793

E-post: ifherkules@gmail.com

Leder: Erik Skogen

Telefon: 997 97 878

E-post: skogenerik@hotmail.com

Leder: Morten Holta Aas

Tlf: 99338999

E-post: herkulesturn@gmail.com

Leder: Espen Sandsdalen

Tlf: 958 85 049

Mail: turn@if-storm.no

Generalsekretær: Erik Langerud

Sognsv. 75 A, Ullevål stadion

Tlf: 02520

Tlf: 915 84 953

E-post: nhf@handball.no

President: Nils Gerhard Nilsen

Tlf:  210 29 000

E-post: hockey@hockey.no

Leder: Inger Bang

tlf: 913 27 797

E-post: inbfjal@online.no

Leder: Johan Smith

Tlf: 92295839

E-post: post@siljan.no

Leder: Terje Baksaas

Tlf: 920 36 550

E-post: baksa@online.no

Leder: Gunn Målfrid Vintervold

Tlf: 907 24 225

Leder: Jan Tancred Millaa

Tlf: 406 07 925

E-post: skienghost@hotmail.com

Leder: Eirik Groa

Tlf: 986 14 827

E-post: eigroa@gmail.com

Leder: Ronald Rösler

Skien Ishockeyklubb,

E-post: leder@skienhockey.no

Leder: Andre Tørring

tlf: 412 21 880

E-post: atseis@online.no

Leder: Bjørn Richard Kirste

Tlf: 97 51 05 14 

E-post: bjo-riki@online.no

tlf: 958 81 096

Leder: Tanja Gigstad

E-post: tanja@gigstad.net

Styreleder: Stig A. Gaare Andresen

Solum terrengsykleklubb

Box 1058 Gimsøy, 3704 Skien

E-post: geir@solum-tsk.nowww.solum-tsk.no

Telemark Bedriftsidrettskrets

Leder: Charlott Oshaug

tlf: 924 53 525

E-post: telemark@bedriftidrett.no

Leder: Espen Raastad

E-post: Espen.Raastad@porsgrunn.kommune.no

Tlf: 484 60 662