Håndballsamling

 

3.-8.januar har U-gutta LM96 og LM98 samling i Fritidsparken.

Dette er en samling sammen med Guttelandslaget, og den skal avholdes i Skien, med Hotell fritidsparken og Skien fritidspark som base. 

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til  U-samlingen LM96:

Nr Navn Klubb Født Kamper/mål
  Kristian Sæverås Follo HK 22.06.1996 018/000
  Tormod Hauane Falk SPKL 30.04.1997 018/036
  Jørgen Jansrud Falk SPKL 23.07.1996 022/047
  Sander Øverjordet Haslum HK 08.04.1996 013/020
   Eirik Köpp ØIF Håndball Elite 10.01.1996 019/081
  Erlend Haugan Salmon Herkules Håndball 05.09.1996 000/000
  Magnus Fredriksen Falk SPKL 24.05.1997 000/000
  Christan Hoffstad Sandefjord Håndball 06.03.1996 000/000
  Karl Henrik Stenkjær Falk SPKL 03.06.1996 000/000
  Marcus Rasch Falk SPKL 04.11.1996 000/000
  Ruben Olsen Herkules Håndball 04.07.1996 000/000
  Magnus A. Rød Bækkelagets SK 07.07.1997 015/047
  Simen Schønningsen Fjellhammer IL 21.02.1996 019/097
   Sindre Aho Runar IL 20.07.1997 018/064
  Lasse Larsen Thorsbye Drammen HK 30.09.1997 016/030
  Jonas Berggraf Olsen Halden TH 26.02.1996 005/000
  Kevin Maagerø Gulliksen Oppsal IF 09.11.1996 006/002
  Fredrik Løvberg Bækkelagets SK 03.03.1997 003/006
  Jørn Klepp Torgersen Vålerenga Håndball 25.06.1996 000/000
  Aksel Horgen Siggerud IL 29.05.1996 018/039
  Fredrick S. Knudsen Vålerenga Håndball 29.07.1996 000/000
  Herman Gjekstad Runar IL 18.09.1996 000/000
         
RESERVER      
  Tord Moen Vårdal Fyllingen Håndball Elite 31.03.1996 002/000
  Aslak Wanderås Strindheim Håndball Elite 13.02.1996 018/052
  Anders Barka Staal Jørpeland HB 07.07.1996 003/000
  Kjetil Skarstein-Hatlen Fyllingen Håndball 25.01.1996 005/009
  Gard Rosenlund Stølen HK Herulf Moss 31.01.1996 019/019
  Lars Roll-Mathiesen Halsen IF 21.01.1997 003/000
  Fabian Aam Kjøkkelvik IL 19.05.1997 000/000
  Sander Engevik Stord IL 07.04.1997 000/000
  Fredrik A. Langeid Runar IL 12.05.1996 009/000
  Jonas S. Tjernshaugen Ski IL  24.06.1997 000/000 
LEDELSE      
  Geir Erlandsen Trener    
  Geir Daniel Larsen Trener    
  Marte Fagerheim Fysio    
         

Oppmøte:
03.01 kl. 12.00 Sportellet, Skien fritidspark

Innkvartering:
03.-08.01 Sportellet, Skien fritidspark
Moflatvegen 59
3733 Skien

Følgende spillere er tatt ut til LM98:

Nr Navn Klubb Født Kamper/mål
 

Gruppe 1:

     
  Leif Erik Brenne Volda HK 04.04.1998  
  Jonas Aleksander Erlandsen Tiller IL 13.01.1998  
  Markus Myrvold Ørland Ballklubb 24.03.1998  
    Håvard Benjaminsen Sandnessjøen IL 11.06.1998  
    Ole Nærland Nærbø IL 04.06.1998  
  Markus Lervik Nærbø IL 12.03.1998  
  Stian Vigre Nærbø IL 12.03.1998  
  Rassin Haugseng Nærbø IL 21.02.1998  
  Preben Egeli Randesund IL 05.04.1998  
  Sander Løvlie Simonsen Sørfjell IL 09.07.1998  
  Jostein Østrem Teie IF 11.06.1998  
  Simen H. Pettersen Sandefjord TIF 08.04.1998  
  Anders Gogstad Olsen Sandefjord TIF 05.05.1998  
  Nikolai Wiig Haslum IL 20.11.1998  
  Olav Toom Jønsi Haslum IL 22.04.1998  
  Gunnar Sökjer Nordstrand IF 04.12.1998  
  Andrè Pung Tuzov Ski IL 12.09.1998  
  Tobias Gade Utne Os TF 11.02.1998  
  Niklas Merkesvik Fyllingen Håndball 15.05.1998  
  Samson Bjørke Kallestad Gneist IL 27.06.1998  
  Emil Imsgaard Elverum Håndball 06.03.1998  
  Trygve J. Fresvik Jensen Bodø HK 09.11.1998  
  August K. Enevoldsen Bodø HK 10.02.1998  
  Patrik Storvik Bodø HK 15.06.1998  
  Karsten S. Enoksen Runar IL 27.08.1998  
 

Gruppe 2:

     
  Stian Pettersen Tiller IL 11.06.1998  
  Vetle Rønningen Skogn IL 13.05.1998  
  Bendik Strømgren Tiller IL 23.06.1998  
  Elias S. Thome Tiller IL 01.09.1998  
  Andreas Haugseng Nærbø IL 18.08.1998  
  Tord Aksnes Lode Nærbø IL 27.10.1998  
  Halvor Elias Nærland Nærbø IL 14.02.1998  
  Kristian Vågran Larvik Turn & IF 27.11.1998  
  Sander H. Pettersen Sandefjord TIF 04.05.1998  
  Olaf Hofstad Sandefjord TIF 23.03.1999  
  Jesper Skaugset Mathisen Sandefjord TIF 23.03.1998  
  Robin Paulsen Haug Drammen HK 01.09.1998  
  Jesper Gulliksen Pors Håndball 07.09.1999  
  Joakim Z. Gjengstø Bækkelaget SK 03.06.1998  
  Kasper Lothe Ski IL 22.12.1998  
  Roald Lien Ski IL 11.01.1998  
  Markus Fartum Kolbotn IL 26.06.1998  
  Bjørnar Pedersen Ski IL 26.04.1998  
  Thomas H. Boilesen Haslum IL 11.11.1998  
  Sebastian Waage Mossestad Fyllingen Håndball 31.03.1998  
  Eirik Krukhaug Årstad IL 01.01.1998  
  Håkon Ø. Ødegård Kongsvinger HB 21.09.1998  
  Audun Breen Røragen Elverum Håndball 27.07.1998  
  Fredrik Engelstad Sandefjord TIF 20.04.1998  
         
Reserver:      
  Martin Mitani Tiller IL 22.12.1998  
  Jonas Kurås Røros IL 30.10.1998  
  Tobias Holsen Tveit Randesund IL 19.08.1998  
  Kenneth Voreland Randesund IL 01.01.1998  
  Tormod U. Hodne Viking HK 30.06.1998  
  Sondre Beck Muffetangen Kragerø Håndball 03.08.1998  
  Nicolai B. Haugen Runar IL 26.03.1998  
  Emil Andre Christensen Teie IF 06.05.1998  
  Henrik Moen Urædd Håndball 09.04.1998  
  Magnus Wicklund-Hansen Langhus IL 06.02.1998  
  Fabian Sandven Nordstrand IF 03.05.1998  
  Simen Flatmark Fjellhammer IL 29.03.1998  
  Kristian Hansen Mathopen IL 20.10.1998  
  Daniel Klepsvik Sotra Sportsklubb 31.08.1998  
  Stein A. Aadland Gneist IL 01.06.1998  
  Sander Ree-Lindstad Elverum Håndball 18.02.1998  
  Linus B. Østerud Kongsvinger HB 23.02.1998  
         
LEDELSE      
  Geir Erlandsen Trener    
  Anstein Enggravslia Trener    

LM 98 Oppmøte:
Gruppe 1 03.01 kl. 10.00 Sportellet, Skien Fritidspark
Gruppe 2 05.01 kl. 19.30 Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise: 
Gruppe 1 05.01 kl. 14.00
Gruppe 2 08.01 kl. 17.30
Innkvartering:
03.-08.01 Sportellet, Skien Fritidspark
Moflatvegen 59, 3733 Skien

Program for LM96:

(kan komme endringer):

Fredag 03.01
12.00 Oppmøte Sportellet
13.00-15.00 Trening LM 96
15.15 Lunsj
18.00-19.30 Trening LM96
20.00 Middag LM96

Lørdag 04.01
08.00 Frokost
11.00-13.00 Trening LM 96
13.30 Lunsj
18.00-19.30 Trening LM 96
20.00 Middag LM 96

Søndag 05.01
08.00 Frokost LM96
09.30-11.30 Fysisk trening LM96
12.00 Lunsj LM96
16.30 Kamp mot klubblag
18.30 Middag LM 96

Mandag 06.01
08.00 Frokost LM96
09.30-11.30 Trening LM96
12.00 Lunsj LM96
16.00-18.00 Fysisk økt LM96
18.30 Middag LM96

Tirsdag 07.01
09.00 Frokost LM96
11.30-13.30 Trening LM 96
14.30 Lunsj
 

Onsdag 08.01
07.30 Frokost LM96
09.00-11.00 Trening LM 96
11.30 Lunsj LM96

Program for LM98

Fredag 03.01
10.00 Oppmøte Gruppe 1
11.00-13.00 Trening LM 98
13.15 Lunsj LM98
17.00-18.30 Trening LM98
19.00 Middag LM98

Lørdag 04.01
08.00 Frokost LM 98
09.30-11.30 Trening LM98
12.00 Lunsj
15.30-18.30 Trening internkamp LM98
19.00 Middag LM98

Søndag 05.01
08.00 Frokost LM98
09.30-11.30 Trening LM98
12.00 Lunsj
13.00 Avreise gruppe 1
LM 98 – ankomst gruppe 2 innen kl. 20.00

Mandag 06.01
08.00 Frokost
09.30-11.30 Trening LM98
12.00 Lunsj LM98
16.00-18.00 Trening LM98
18.30 Middag LM98
 

Tirsdag 07.01
08.00 Frokost LM98
09.30-11.30 Trening LM98
12.00 Lunsj
15.30-18.30 Trening internkamp LM98
19.00 Middag LM98

Onsdag 08.01
07.30 Frokost LM98
09.00-11.00 Trening LM 98
11.30 Lunsj LM98
15.00-16.30 Trening LM98
17.00 Middag
Avreise Gruppe 2

Share |

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.